Polskie wakacyjne miejscowości

      Brak komentarzy do Polskie wakacyjne miejscowości

Wybierając się na wczasy nad morze, każdy z nas pragnie spędzić właśnie ten czas w spokojnej i pięknej miejscowość, która zapewni nam odpoczynek. Jest wiele nadmorskich miejscowości odwiedzanych przez miliony Polaków a także i cudzoziemców. Gdańsk, Kołobrzeg, Mielno to miejscowości nadmorskie, które cieszą się dużym zainteresowaniem, ale te miejscowości są duże i niektórzy właśnie już wykluczają je, gdyż wolą spędzić wczasy w miejscowości małej, oraz przepięknej.

plaża

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Taką miejscowością jest chociażby Rewal, to mała nadmorska miejscowość, którą bardzo chętnie odwiedzają turyści. W miejscowości tej znajduje się przede wszystkim szeroka i piaszczysta plaża, czysta woda, oraz krystalicznie czyste powietrze, które przepełnione jest jodem. Po za tym Rewal jest osadą rybacką, i to właśnie rybacy nadają tej miejscowości również niepowtarzalnego klimatu. Co dziennie rano rybacy udają się do swoich łodzi i wypływają w morze łowiąc ryby. I to właśnie wieczorem można kupić świeżą rybkę, którą można przyrządzić wedle swoich życzeń. Po za tym odwiedzić można też smażalnie w których serwuje się gotowe do spożycia, fantastyczne rybki, które nigdzie nie smakują tak, jak nad polskim morzem.

Nocleg Rewal są szeroko rozwinięte, gdyż Rewal jest szczególnie nastawioną miejscowością na turystykę. Znajduje się tutaj ośrodek “SEO”, pensjonat “RELAX”, willa “Malwa” oraz wiele pokoi gościnnych. Pensjonat “RELAX” oferuje pokoje w nowym budynku o podwyższonym standardzie. Po za tym każdy pokój jest z łazienką, balkonem, telewizorem i domofonem. Pensjonat ten również zapewnia całodzienne wyżywienie w stołówce. Wakacje są również czasem kiedy chętnie grilujemy z całą rodziną, tak też pensjonat “RELAX” ma miejsce do grillowania, przechowalnię dla rowerów, salę bilardową oraz zapewniamy swoim klientom miejsca parkingowe. Pensjonat ten położony jest  200 metrów od piaszczystej i szerokiej plaży. W pensjonacie tej każdy będzie czuł się dobrze i bezpiecznie, a to ze względu na spokojna okolicę i bliskość centrum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *