Urlop z dziećmi

      Brak komentarzy do Urlop z dziećmi

Zdecydowanie w czasie wakacji wiele osób decyduje się na spędzenie tych pięknych słonecznych dni nad morzem. Tak tez Rewal jest miejscowością niewielką, która położona jest nad Morzem Bałtyckim w województwie zachodniopomorskim. Śmiało można stwierdzić, że właśnie ta miejscowość jest jedną z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w ostatnich latach. Po za tym warto również jest tu wspomnieć, że Rewal jest siedzibą gminy, i jest to właśnie jedna z najbogatszych gmin w Polsce, a także posiada piękną i czystą plażę o unikalnym klifowym brzegu.

plaża

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Rewal jest szczególnie nastawiony na turystykę, dlatego tez swoim turystom oferuje wiele atrakcji, które umilają spędzony czas. Główną atrakcją dla turystów odwiedzających ta małą przepiękną miejscowość jest szeroka, piaszczysta plaża, wraz z czystymi wodami Morza Bałtyckiego. Miejscowość ta również ma krystaliczne czyste powietrze, które przepełnione jest jodem, a więc powietrze w tej miejscowości jest bardzo zdrowe. Atrakcjami również dla turystów są skutery wodne, dmuchane zamki, zjeżdżalnie wodne i wiele innych, które są do dyspozycji dla plażowiczów. Prócz tego Rewal ma dla turystów wiele innych atrakcji, które związane są głównie z dobrym jedzeniem, które można znaleźć w licznie powstałych barach, kawiarniach, pubach, dyskotekach oraz smażalniach.

Miejscowość , która nastawiona jest na turystykę oraz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów musi mieć noclegi, pokoje dla turystów. Noclegi w Rewalu to: pensjonat JODA, ośrodek wypoczynkowy Tasarz, ośrodek wczasowo kolonijny Klif, ośrodek wypoczynkowy Alcest, oraz wiele pokojów gościnnych, kwater prywatnych. Miejscowość ta dzięki właśnie również pięknej okolicy, zieleni, oraz licznie organizowanymi imprezami artystycznymi i kulturalnymi przyciąga co roku coraz więcej turystów. Po za tym również ludzie, którzy aktywnie lubią spędzać czas wolny, bądź prowadzą aktywny tryb życia znajdą tutaj coś niewątpliwie dla nich. Znajduje się tutaj hala sportowa, korty tenisowe, oraz ścieżki rowerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *