Rzymskie wakacje

      Brak komentarzy do Rzymskie wakacje

Jest wiele miejsc, gdzie warto się wybrać z podróżą. Pośród takich miejsc są również Włochy. To państwo na Półwyspie Apenińskim posiada tysiące argumentów, które może nas przekonać właśnie do tego by tam przyjechać.

włochy

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

To jest państwo, w którym można poświęcić wiele czasu na zwiedzanie zabytków, nie tylko z czasów Etruskich, rzymskich, czy też epoki renesansu, ale również tych miejsc, związanych z najnowszą historią, jest to kraj, gdzie można wypocząć na jednych z najpiękniejszych plaż we wspaniałych kurortach położonych zarówno na kontynencie jak i na wysepkach rozrzuconych wokół włoskiego buta. Ale Włochy przyciągają nie tylko kurortami czy zabytkami.

Włochy to przede wszystkim ludzie. Włosi są wspaniali, otwarci i przyjaźnie nastawieni. Włosi mają dość żywiołowy charakter ale nie należy zwracać większej uwagi na ich wybuchy. No i nie należy zapominać o włoskiej kuchni. Kuchnia włoska nie jest jednolita, każdy region ma inną kuchnię, która jest dla niego typowa i na pewno warta grzechu. Włochy to nie tylko pasta, pizza, to również wspaniała kuchnia sycylijska, toskańska. Włochy trzeba odwiedzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *