Dzika Afryka

      Brak komentarzy do Dzika Afryka

Podróż do Afryki to dla wielu turystów głównie wyprawa pozwalająca istniejące tam bogactwo fauny, dzikość safari. Choć Czarny Ląd coraz bardziej się zmienia, nadal jest to możliwe. Taka wyprawa nie należy jednak do łatwych. Afryka to odległy kontynent. Wszystko jest tam inne.

afryka

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Inni ludzie, inne kultury, inny klimat oraz inny język. Aby móc w pełni korzystać z uroków tego wspaniałego kontynentu trzeba się przede wszystkim odpowiedni przygotować. Charakterystyczną cechą Afryki jest występowanie pustyń. Sahara to największy obszar pustynny świata.

Większość turystów jednak podróżuje do Egiptu. To tam znajdują się ślady jednej z najstarszych cywilizacji świata.Niewątpliwą atrakcją turystyczną Afryki jest kenijskie safari. Podróżując do Kenii mamy do wyboru kilka safari, wszystko w zależności od zasobności naszego portfela oraz czasu jaki chcemy na tę fantastyczną wyprawę poświęcić. Podróż do Afryki może być jedną z najbardziej kształcących podróży w naszym życiu. Zderzenie z tak odmiennym światem to również inne spojrzenie na świat w jakim żyjemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *